WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM TRZYDNIOWYM KURSIE ONLINE.​

Na pierwszej lekcji ustalimy, czym jest szczęście, zastanowimy się od czego zależy i przyjrzymy się uważnie Twojemu organizmowi, który chce być szczęśliwy, ale często daje się oszukiwać.

 Na drugiej lekcji opowiem Ci o składnikach, które warto włączyć do diety, bo mogą znacznie wzmocnić pozytywny odbiór świata

 Podczas trzeciej lekcji dowiesz się jaki wpływ ma szczęście na Twoje zdrowie i co jeszcze można robić by być szczęśliwym.

Dostaniesz trzydniowy jadłospis pełen prostych przepisów na dania poprawiające samopoczucie

Sprawdź jak wygląda kurs online i dowiedz się co jeść by produkować więcej hormonów szczęścia. Dostaniesz trzy maile z filmami i zadaniami, a także trzydniowy jadłospis pełen „szczęśliwych składników”.

Nazywam się Magda Heba

Jestem dietetykiem i psychologiem. 

Przez kilka lat prowadziłam swój gabinet i doradzałam ludziom, jak jeść by czuć się lekko, mieć dobre samopoczucie i energię na co dzień. 

Teraz tworzę kursy online, bo wiem, że jest to prosta i bardzo wygodna forma zdobywania wiedzy. To również skuteczna metoda zmiany nawyków żywieniowych.

Dieta szczęścia nie jest dietą odchudzającą. To sposób odżywiania dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo i mieć dobry nastrój na co dzień.

3-dniowy jadłospis to przepisy, które możesz włączyć do swojego menu. To odpowiednie proporcje składników odżywczych, które pomogą utrzymać dobre samopoczucie.

Zapisz się na kurs, odbierz e-mail z potwierdzeniem i aktywuj link. Pierwsza lekcja kursu „Dieta szczęścia” trafi do Twojej skrzynki  od razu po tym.

Opinie o kursie: inspirujący, wygodny w nauce, przekazuje wiedzę w prosty i przystępny sposób
5/5